April 2024

April 2024

De foto van deze maand is van Dicky!

Maart 2024

Maart 2024

De foto van deze maand is van Lieke!

Februari 2024

Februari 2024

De foto van deze maand is van Vera!

Januari 2024

Januari 2024

De foto van deze maand is van Annet!

September 2024

September 2024

De foto van deze maand is van Lieke!

November 2024

November 2024

De foto van deze maand is van Dicky!

December 2024

December 2024

De foto van deze maand is van Ad!

Februari 2025

Februari 2025

De foto van deze maand is van Annet!

Maart 2025

Maart 2025

De foto van deze maand is van Arnold!

Mei 2025

Mei 2025

De foto van deze maand is van Jan!

Deze maand stond een lezing /presentatie op de agenda. We zochten naar iemand die qua passie dichtbij die van onze leden komt. Carola Langeslag uit Maurik wist ons te verblijden. Zij vertelde over haar passie voor fotografie en toonde mooie plaatjes.

 Mooi om de verhalen achter de foto's te horen. Carola heeft haar wekker vaak op vroeg of heel vroeg staan om de beste plaatjes te maken. Ze houdt ervan om wild te fotograferen en liet hier ook veel bijzondere foto's van zien. Het enthousiasme hiervoor spatte er wel vanaf. Natuurlijk heb je niet altijd geluk, maar je kunt het geluk ook een beetje afdwingen, het tijdstip waarop je op pad gaat heltp hierbij. Carola had ook nog ander werk, zo gaat ze graag in de omgeving een plaatje maken bij mooi licht, zoals zonsopkomsten en ondergangen. Ze liet zien dat je moet bedenken wat je kunt verwachten van het licht en dan op het juiste tijdstip klaarstaan met je camera. Vlinders en andere macro onderwerpen waren een mooie afwisseling tussen het grote wild, de landschappen en vogeltjes. Mooi om ook eens iemand te laten vertellen over de passie die dicht bij die van ons ligt; gewoon lekker eropuit gaan met de camera en kijken waar je mee thuis komt. Met een heleboel beelden op onze harde schijf in het hoofd hebben we de avond afgesloten en we bedanken Carola voor haar enthousiaste verhaal.

a3d38bce f842 4f43 9471 b653f9905bfc

Laatste Blog's

  • Februari 2026: Thema "Een ambacht"

    Al 2 maanden voor de clubavond kregen de leden van Dicky de uitleg toegestuurd omtrent de opdracht. Niet voor niets want om een ambacht te fotograferen moet je wel even gaan oriënteren, welke ambacht, kan en durf ik contact te leggen, hoe zijn de omstandigheden in de eventuele werkplaats etc., etc. De tijd hadden we nodig en het resulteerde in 12 prachtige ambachtsfoto's waar veel tijd in was gestoken.

  • Januari 2026:Thema "Ra, ra wat is het?"

    Fotografeer een deel van een voorwerp zo dat je moet gaan raden wat het kan zijn. Dat was kort gezegd de opdracht die Els aan ons meegaf. Gebruik de macrolens zodat je op detailniveau kunt fotograferen. Een leuke uitdagende opdracht omdat je eigenlijk alles ervoor kunt gebruiken, uit de keukenla, uit de badkamer, in de werkplaats, kijk rond en vind iets interessants wat je ook nog fotografisch gezien mooi in beeld kunt brengen. De clubavond werd door weersomstandigheden met een week verzet. Gelukkig konden de meesten toen ook aanwezig zijn.

  • December 2025: creatieve portretten

    Op de laatste clubavond van 2025 ston het maken van (creatieve) portretten op het programma. Iedereen kreeg vooraf in de mail de informatie over welke portretten we gingen maken van elkaar. Het betrof hier vooral het positioneren van de flitsers om een bepaald effect te bereiken. iedereen kwam gewapend met camera en voldoende geheugen op de kaart naar het Gildehuis.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.