user_mobilelogo

Foto van de maand

lieke

Facebook

Na een lange hete zomer, kwamen we weer bij elkaar voor onze clubavond. Vanaf het moment dat er technische informatie was gedeeld over macro fotografie, zijn veel leden actief aan de slag gegaan. In de groepsapp werden veel ideeen en techniken gedeeld. Dat beloofd wat! Maar eerst starten we de avond met een technisch onderwerp, nl. Time Lapse fotografie. Deze informatie hebben we nodig voor het thema in november.

 Johan en Arjan hebben het onderwerp Time Lapse voorbereid. Het blijjkt voor velen echt een andere tak van sport te zijn in vergelijking met wat men normaliter fotografeert, maar je zit ook bij een fotoclub om buiten je comfort zone te gaan fotograferen. Time Lapse fotografie vraagt wat tijd omdat je veel opnames moet maken om een beeld vast te leggen met bewegende onderdelen, bijvoorbeeld de wolken die voorbij razen. Het is een combinatie van fotografie en videografie. We kijken nu al uit naar de resultaten! Maar vandaag bekijken we de resultaten van de macrofotografie. Yvonne heeft alle foto's verzameld en deelt 3 groepen in. We beoordelen in elk groepje een aantal foto's. Wat een prachtige beelden zijn er gemaakt en wat mooi om te zien dat er zoveel werk in is gestoken. Macrofotografie is echt wel een uitdaging, zeker als je jezelf richt op de kleine beestjes in de natuur. Bijna iedereen heeft dan ook gekozen voor een foto in de natuur. Brigitte verrast ons met een macrofoto van de lens van een oude camera en Daniëlle heeft zich uitgeleefd met melk, olie en kleurstof. Verrassend en mooi! Uiteindelijk gaan we bepalen welke foto het beste is en de foto van Jan krijgt de meeste waardering. Een rups die frontaal op de kop is gefotografeerd. Het onderwerp macro heeft iedereenflink aan het werk gezet en het plezier erin maakt dat dit onderwerp zeker nog eens terug gaat komen. 

Annet
Arjan
Brigitte van Ommen
Danielle
Dicky
Jan
Johan
Joke
Lieke
Marco
Rob
Vera
Yvonne