user_mobilelogo

Foto van de maand

vera

Facebook

Een nieuwe uitdaging voor de leden deze maand. Een foto maken van industrie en dan zo dat het fototechnisch gezien prettig en interessant is om naar te kijken. Na een leuke presentaite over compositie, verzorgd door Yvonne, gingen we de industrie bekijken en beoordelen.

 Joke gaf in de voorbereidende informatie een definitie mee: Industriële fotografie is het vastleggen van gebouwen, fabrieken, processen en producten. Dit type fotografie is erg breed, maar legt wel de focus op de technische kant van het vak Je kunt er dus veel kanten mee op. Industrie is er voldoende en het is zelfs zo, dat veel zaken onder industrie kunnen vallen. Ga er maar aan staan! Waar ga je dan fotograferen en hoe krijg je het er interessant op? Tijdens onze clubavond kwam er een grote verscheidenheid.voorbij, van vergane glorie in Duisburg tot immense machines die zand afgraven bij Lingemeer tot snijprocessern met de laser. De foto's werden in groepjes beoordeeld aan de hand van een aantal vragen. Er ontstonden leuke discussies. Smaken verschillen bij deze tak van de fotografie nog meer, zo lijkt het. Een aantal foto's sprongen er duidelijk uit, maar de foto van Mariese werd als beste beoordeeld.

arjan
danielle
dicky
jan
johan
joke
mariese
rob
yvonne