user_mobilelogo

Foto van de maand

lieke

Facebook

Onze clubavond van maart werd een "doe-avond" in Buren. Op vraag van het Buren625 comité, hebben we op een avond foto's gemaakt in het stadje Buren. In tweetallen, met 1,5 meter afstand, gewapend met camera en statief en de avondklok in het vooruitzicht. Dat werd effe doorwerken.......

Nadat we de avond al een keer hadden afgeblazen vanwege de storm, wandelden de clubleden op 24 en 25 maart door Buren. We startten om 19:00u, dus konden ongeveer 5 kwartier fotograferen, tenzij je verder woont dan Lienden. Het was een mooie avond en om 19:00u nog niet donker, maar wel al wat schemerig. De echte avondfoto's werden dan ook pas tegen het einde van de wandeling gemaakt. Ons realiserend hoe jammer het is dat in het centrum van Buren geparkeerd mag worden, lukt het het toch foto's te maken zonder al teveel storende voertuigen in beeld. De tijd begon al snel te dringen, de tijd dat de kerkklok van Buren 21:00u zou aangeven naderde. Snel naar huis, foto's selecteren en 2 foto's naar Dicky sturen. Zij zorgde ervoor dat alle avondfoto's bij het comité kwamen en daaruit werd de beste gekozen, die hopelijk als de maatregelen het toelaten komen te hangen in een expositie. Blij verrast waren we toen we het bericht kregen dat, ons jongste lid, Lieke de beste foto had aangeleverd. Haar foto pronkt nu ook op de website van Buren in Beeld. Het is de eerste foto in het album hieronder.

Lieke van Ommeren ( ...
Daniëlle van de Brui...
Dicky Boele
Lieke van Ommeren
Daniëlle van de Brui...
Dicky Boele
Jan van Rossum
Jan van Rossum
Rob Woldendorp
Rob Woldendorp
Joke van Bemmel
Joke van Bemmel
Johan Westmaas
Johan Westmaas
Simone Verhoeve
Simone Verhoeve