user_mobilelogo

Foto van de maand

lieke

Facebook

Het thema "vogels"  was bedoeld voor onze clubavond in juni, maar helaas gooiden de corona maatregelen roet in het eten. Gelukkig konden we in september weer bij elkaar komen en dat leverde prachtige vogelfoto's op......

 In mei hadden we een uitje naar het Uilenpark de Paaij in Beesd. Mede daardoor werd het thema vogels gekozen voor juni. Zo konden leden een foto gebruiken die in het uilenpark werd gemaakt, maar natuurlijk waren ook de foto's welkom die in de vrije natuur of vanuit een fotohut waren gemaakt. Dicky had het thema voorbereid door vooraf informatie te sturen over vogelfotografie. De foto's die werden ingeleverd waren echt de moeite waard om te bewonderen. Er werd in groepjes over de foto's gesproken en de makers kregen hierdoor tips en tops over hun foto's. Simone haar foto werd als beste beoordeeld en krijgt een maandlang de eer om omslagfoto te zijn op de facebooksite. Een geslaagde en leerzame avond en hopelijk kunnen we in het vervolg gewoon bij elkaar blijven komen in Healthclub Juliën.

Danielle van de Brui...
Jan van Rossum
Marco van Soest
Johan Westmaas
Joke van Bemmel
Yvonne van den Hater...
Rob Woldendorp
Simone Verhoeve
Dicky Boele
Lieke van Ommeren