user_mobilelogo

Foto van de maand

vera

Facebook

Al enige tijd geleden legden we het contact met de mensen van galerie AchterBuren in Buren. We wilden graag een keer exposeren in dit stadje en dat kon bij deze galerie. Galerie AchterBuren is een wijnhandel /ontmoetingsruimte /galerie. Het stadje Buren leent zich uitstekend voor mooie foto's, dus het thema was snel bedacht: Buren in zwart wit......

 De leden trokken er een aantal keren op uit om in Biuren mooie plaatjes te maken. Tijdens de clubavond van februari hebben we met elkaar bepaald welke foto's in aanmerking komen voor de expositie. Het werd een mooie verzameling van zowel overzichtsplaatsjes van karakteristieke plekjes, avondfoto's, detailfoto's, creatieve uitspattingen etc. Zwart wit maakt de foto rustig, we worden niet afgeleid door kleuren. En zeker voor foto's van dit stadje is het een uitstekende keuze. Een aantal leden zorgden voor het inlijsten van de foto's die door Jan zorgvuldig waren afgedrukt. Op 2 maart werd alles opgehangen en vanaf die tijd was de expositie 2 maanden lang te bezoeken.Tijdens de openingstijden van de galerie zat er zo vaak als mogelijk een lid ter plaatse om bezoekers te woord te staan. Affiches die we hebben opgehangen in de omgeving zorgden voor de bekendheid, evenals berichtgeving in de plaatselijke kranten. Het slechte weer van de laatste maanden zorgden niet voor een stormloop, maar we hebben toch wel op dagen veel bezoekers binnen gehad. Voor onze club fijne reclame en een mooie samenwerking met de galerie rijker. Wat ons betreft op naar een volgende expositie. Buren Black&White is inmiddels ten einde. Gelukkig hebben we de foto's nog :-)

yvonne
annet
arnold
joke
vera
arjan
jan
danielle
dicky
brigit
johan
lieke
marcovansoest